Антикорупційні питання

Супроводжуємо заповнення е-декларацій будь-якої складності «під ключ»
Швидко та якісно супроводжуємо заповнення електронних декларацій НАЗК. Жоден з наших клієнтів по заповненню декларацій ніколи не був під загрозою притягнення до відповідальності. 

 

Супроводжуємо повні перевірки декларацій НАЗК
Наші фахівці супроводжують повні перевірки НАЗК з моменту їх введення у 2016 році. Ми добре знаємо, як мислить НАЗК, і завжди здатні бути на крок попереду.

 

Консультуємо з будь-яких питань антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу 
Консультуємо посадовців усіх рівнів щодо конфлікту інтересів, отримання подарунків, приписів НАЗК, сумісництва, передачі корпоративних прав в управління, законодавства про державну службу.

 

Захищаємо під час службових розслідувань
Захищаємо від спроб притягнення до дисциплінарної відповідальності за надуманими корупційними обвинуваченнями. Відстоюємо інтереси в суді у разі незаконних дій роботодавця за результатами службового розслідування.

 

Представляємо у справах про адміністративні правопорушення, пов’язаних з корупцією
Представляємо клієнтів у судових справах про адміністративні правопорушення, пов'язаних з корупцією. Жоден із наших клієнтів не був внесений до Реєстру корупціонерів за результатами судового розгляду.

 

Захищаємо у кримінальних провадженнях про декларування недостовірної інформації, незаконне збагачення та у справах про необґрунтовані активи
Розробляємо ефективну стратегію захисту ще на етапі реєстрації кримінального провадження. На стадії досудового слідства збираємо докази захисту та фокусуємо зусилля на закритті провадження. 

 

Супроводжуємо діяльність політичних партій
Консультуємо з будь-яких питань діяльності політичних партій, зокрема питань звітування і державного фінансування. Супроводжуємо перевірки партій НАЗК, Рахунковою палатою, Державною податковою службою та іншими органами.

 

Розробляємо антикорупційні програми для юридичних осіб
Готуємо антикорупційні програми для державного і приватного сектору, які допомагають зменшити корупційні ризики, оптимізувати бізнес-процеси та збільшити прибутковість компанії.

Василь Кісіль і Партнери надає послуги бездоганного рівня

Legal 500 2024

Публікації

18/07/2024

Корупція в Україні є однією із основних перешкод на шляху до економічного розвитку, євроінтеграції та перемоги над російським агресором. На жаль, очікування українського народу щодо зменшення рівня корупції після повномасштабного вторгнення значною мірою не справдились.

Анатолій Пашинський

04/07/2024

Робота на державу має свої особливості. Зокрема йдеться про численні антикорупційні обмеження, що виникають після вступу на публічну службу. Одним із таких обмежень є майже повна заборона на отримання подарунків від третіх осіб.

Анатолій Пашинський, Максим Васильєв

24/07/2023

Як відсутність електронного декларування в Україні ставить під загрозу кредити від МВФ та євроінтеграційний рух.

Анатолій Пашинський

02/11/2022

Як в Україні застосовують різні механізми вилучення російських активів і наскільки вони ефективні?

Роман Ємець, Олександр Бородкін

команда

Максим Васильєв

Молодший юрист

Антикорупційні питання

Анатолій Пашинський

Партнер, адвокат, PhD

Антикорупційні питання,
Корпоративне право,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено