Партнер, адвокат, PhD

Анатолій
Пашинський

досвід

Фахівець у сфері антикорупційного законодавства та комплаєнсу. Також консультує з питань діяльності неприбуткових організацій та військового права.

Випускник Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальностями міжнародне право, перекладач з англійської мови.

Працює у Василь Кісіль і Партнери з 2015 року. У 2015-2019 рр. поєднував роботу юриста з діяльністю помічника-консультанта депутата Київської міської ради. Із 2019 р. є помічником-консультантом народного депутата України на громадських засадах. Є співавтором понад 30 законопроєктів ВРУ і 60 проєктів рішень Київської міської ради з антикорупційного, корпоративного і податкового права, а також законодавства про державне управління.

Доктор філософії (PhD) з міжнародного права. Автор понад 50 фахових публікацій, зокрема одноосібної монографії з міжнародного приватного права.

практики

Антикорупційні питання,
Корпоративне право,
Приватні клієнти та управління приватним капіталом

Lifestyle

Перфекціонізм

Життєве кредо

«Якщо бути – то бути кращим»

Обрані проєкти

Публікації

04/07/2024

Робота на державу має свої особливості. Зокрема йдеться про численні антикорупційні обмеження, що виникають після вступу на публічну службу. Одним із таких обмежень є майже повна заборона на отримання подарунків від третіх осіб.

Анатолій Пашинський, Максим Васильєв

24/07/2023

Як відсутність електронного декларування в Україні ставить під загрозу кредити від МВФ та євроінтеграційний рух.

Анатолій Пашинський

01/06/2023

У цій науковій статті аналізуються положення Регламент ЄС №2016/1103 щодо посиленого співробітництва у сфері юрисдикції, застосовного права, визнання і виконання рішень з питань режимів майна подружжя. Автори розкривають історичні передумови розробки і правові підстави прийняття Регламенту ЄС №2016/1103 у 2006-2016 роках. Також у статті проводиться комплексний аналіз колізійних норм Регламенту для режимів майна подружжя, а саме опцій для вибору застосовного права сторонами та колізійних прив’язок, що застосовуються у разі відсутності обраного права. Автори приходять до висновку, що попри критику окремих положень Регламенту, його прийняття є поворотним моментом у європейському та міжнародному сімейному праві.

Анатолій Пашинський

06/12/2022

Збірка покрокових інструкцій для військовослужбовців та їхніх родин

Анатолій Пашинський