Банківське та фінансове право

Проєктне фінансування

Консультуємо фінансові установи такі як ЄБРР, ЄІБ та інші, приватні локальні та міжнародні банки, а також їхніх позичальників з усіх питань українського законодавства, пов’язаних із кредитуванням і залученням коштів для розробки різних проєктів і торгівлі.

Це включає консультації щодо юридичної стійкості проєкту, надійності репутації позичальника, пакету безпеки тощо.


Галузеві фінансові послуги

Залежно від галузі, консультуємо щодо відповідних фінансових інструментів.

Місцеві великі компанії використовують пайові інвестиційні фонди.
Для фінансування будівництва використовують корпоративні облігації, іпотечні зобов’язання, ф’ючерсні та форвардні контракти тощо.
Для сільського господарства є складські квитанції, кредити, забезпечені майбутнім урожаєм, тощо.
Авіаційне фінансування зазвичай передбачає заставу транспортних засобів та їх частини, зареєстровані в міжнародних реєстрах.

Фінтех і криптовалюта

Ми обізнані у передових технологічних фінансових послугах, включаючи онлайн-платформи b2p і p2p кредитування, програмне забезпечення для міжнародних грошових переказів, платіжні рішення для електронної комерції, інші фінансові послуги в Інтернеті, зокрема транскордонні, а також операції з квазіфінансовими активами, такими як криптовалюти, NFT і подібні та їх поєднання з реальним сектором.

«Василь Кісіль і Партнери надає послуги бездоганного рівня»

Legal 500 2024

Публікації

03/03/2023

Проти білорусі застосовують значно менше санкцій, ніж проти росії, хоча з самого початку повномасштабного вторгнення до України білорусь є пособницею країни-агресора. Відсутність санкцій у багатьох важливих економічних сферах робить білорусь зручним майданчиком для росії, який допомагає обходити західні санкції.

Роман Ємець, Олександр Бородкін

20/09/2022

Аліна Ратушна, Єгор Свідло

03/12/2021

В буремні часи пандемії та «державних переворотів», напевно, ніхто і не помітив, що дуже тихо і спокійно закінчується ціла епоха нескінчених судових справ між вкладниками (власниками депозитів) та акціонерами (власниками істотної участі) неплатоспроможних банків...

Ганна Рудь , Єгор Свідло

04/11/2021

У липні цього року Європейська комісія представила кліматичну програму «Fit For 55» — пакет законів, метою якого є скорочення викидів парникових газів в ЄС на 55% до 2030 року. Амбітні цілі ЄС співзвучні з кліматичною політикою, яку Україна реалізує після ратифікації у 2016 р. Паризької угоди, прийнятої на зміну Кіотському протоколу...

Остап Семерак

команда

Анна Сісецька

Партнерка, адвокатка

Антимонопольне та конкурентне право,
Банківське та фінансове право,
Торгівля та комерційна діяльність,
Авіація,
Споживчі товари та роздрібна торгівля,
Транспорт та інфраструктура

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено