Публікації
31/05/2023
Аналіз тенденцій судової практики щодо витребування земельних ділянок у добросовісних набувачів, повернення земель водного фонду у власність держави. Гібридні способи захисту порушених прав.
18/04/2023
Чи вправі суд диктувати позивачу, який спосіб захисту йому обрати, та чи може сумнів суду в ефективності обраного позивачем способу захисту бути підставою для відмови у позові?
21/12/2022
Чи досягається мета ефективного захисту, якщо суд відмовляє у позові на тій підставі, що позивачем, на думку суду, обрано неефективний спосіб захисту порушеного права?
22/07/2022
Сільгоспвиробники збирають урожай, і надходить час розрахунку з власниками паїв за орендовану землю. У надважкий період, коли аграрії ледь знаходять гроші для закриття мінімальних виробничих потреб, вишукати кошти для виплат складно, тому на ринку все частіше почали говорити про можливість оплати зерном.
30/03/2022
Так, є, але лише у тому разі, якщо майно було застраховано від воєнних ризиків. Тобто, у 99,9% випадків – ні. До 2014 року в Україні не прийнято було страхувати майно від воєнних ризиків. Український страховий ринок, за великим рахунком, не пропонував такий страховий продукт. Хіба що в якихось одиничних випадках, про які особливо ніхто й не чув, і то на умовах перестрахування. Але це були, радше, винятки...
24/03/2022
Держава мобілізує усі свої ресурси для перемоги над ворогом та відновлення економіки. Зараз це найголовніше. Водночас одним із першочергових завдань є забезпечення продовольчої безпеки. Від того, як пройде посівна, залежить продовольча безпека не лише України, але й багатьох країн світу. Адже Україна є одним із найбільших експортерів продовольства...
26/01/2022
Стаття доступна англійською мовою
Що нового?
Найважливіша аналітика у вашій пошті.