Інформаційні технології

Відкриваємо Україну як місце для бізнесу

Допомагаємо відкривати IT-компанії та R&D підрозділи в Україні. Створюємо корпоративну структуру, радимо щодо податкового планування, найму працівників та залучення підрядників. Готуємо договори на розробку програмного забезпечення та супроводжуємо поточну діяльність.

Інтелектуальна власність та люди – основа ІТ бізнесу

Підкажемо достатню охорону ІТ продукту: передати авторські права на код чи отримати патент на дизайн інтерфейсу; застосувати режим комерційної таємниці чи навпаки – отримати патент на технічне рішення. Захистимо, якщо виявили незаконне використання продукту або якщо компанію звинувачують у порушенні інтелектуальних прав. Знаходимо ефективні рішення для захисту від переманювання розробників та недобросовісної конкуренція між ІТ компаніям.

Розуміємося, як працює право у кіберпросторі

Консультуємо з питань Інтернет-права, захисту прав споживачів, електронної комерції та приватності в мережі. Захищаємо технологічні компанії у спорах з користувачами і регуляторами. Налагоджуємо юридичну сторону кібербезпеки.

Працюємо з проривними технологіями

Інтернет речей, штучний інтелект чи хмарні технології – на чому б не базувався ваш продукт, ми знаємо як забезпечити його відповідність праву і регуляторним вимогам. Знаходимо креативні рішення на основі права, яке не завжди встигає за проривним розвитком технологій.

«Дуже професійна команда з діловим хистом та індустріальним досвідом»

Legal 500 2024

Публікації

05/12/2023

Онлайн-форми сьогодні є одним із найбільш розповсюджених інструментів для проведення опитувань та реєстрації на події, співбесіди, конкурси тощо. Серед іншого, з їхньою допомогою можуть збирати і персональні дані. Однак, часто під час складання таких онлайн-форм згода на обробку персональних даних або взагалі не отримується, або отримується в формі лише одного запитання «Чи надаєте Ви згоду на обробку персональних даних?» з єдиним варіантом відповіді «Так». Такий підхід є порушенням законодавства про захист персональних даних та може тягнути за собою небажані наслідки.

Владислав Іванов

03/03/2023

Чи потрібно юристам знати, як створювати юридичні продукти?

Віталій Мельянков

20/09/2022

Аліна Ратушна, Єгор Свідло

20/05/2022

Стаття доступна англійською мовою

Віталій Мельянков

команда

Владислав Іванов

Юрист

Захист даних і приватність,
Інформаційні технології,
Праця та зайнятість

Віталій Мельянков

Старший юрист

Захист даних і приватність,
Інформаційні технології,
Праця та зайнятість

Іларіон Томаров

Радник, адвокат

Захист даних і приватність,
Інтелектуальна власність,
Інформаційні технології

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено