проєкт

Консультування Групи Аврора щодо виходу на ринок Румунії

Група компаній Аврора, лідер українського ринку магазинів формату «dollar-store» з понад 900 магазинами, розширила свою діяльність на ринок Румунії. Василь Кісіль і Партнери супроводжували проєкт із виходу Групи Аврора на новий ринок як генеральний юридичний радник.

Команда Василь Кісіль і Партнери управляла юридичною частиною проєкту, залучила та координувала іноземних радників, контролювала створення румунської компанії та допомогла відкрити банківський рахунок. Також юристи фірми підготували документи для фінансування проєкту та консультували Групу з питань українського права у зв’язку з виходом на ринок Румунії. Проєкт охоплював правові питання у трьох юрисдикціях, зокрема в частині корпоративного права, оподаткування, працевлаштування, регуляторних вимог, зокрема щодо ритейлу, а також комплаєнсу. 

Василь Кісіль і Партнери забезпечили взаємодію між місцевими консультантами та уповноваженими органами, банками, холдинговою компанією Групи, проєктною командою Клієнта й акціонерами Групи. 

Радником із питань румунського права виступила юридична фірма Stratulat Albulescu. Фірма входить до міжнародної мережі TerraLex, що об’єднує 131 юридичну фірму зі 118 країн. Василь Кісіль і Партнери ексклюзивно представляє TerraLex в Україні та має оперативний доступ до провідних юридичних експертів у всьому світі.

клієнт:

Група Аврора

команда

Володимир Ігонін

Партнер, адвокат

Корпоративне право,
Агробізнес,
Телекомунікації, медіа і технології

Ольга Линник

Юристка

Корпоративне право

Артем Шматов

Старший юрист

Корпоративне право

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено