Юристи Василь Кісіль і Партнери досягли успіху для міжнародної IT-компанії в арбітражному спорі за англійським правом

21/05/2024

Юристи Василь Кісіль і Партнери здобули вагому перемогу для свого клієнта, міжнародної IT-компанії, допомігши врегулювати арбітражний спір щодо стягнення багатомільйонної заборгованості. 

Команда юристів застосувала комплексну стратегію, майстерно поєднавши спроби мирного врегулювання спору з ефективним представництвом інтересів клієнта в арбітражному провадженні в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.

Клієнт звернувся до Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України з вимогою про стягнення заборгованості за договором із двох відповідачів з Близького Сходу. Незважаючи на те, що один із співвідповідачів заперечував юрисдикцію арбітражного суду, стверджуючи, що він не підписував арбітражне застереження, юристи Василь Кісіль і Партнери довели зворотне. Завдяки ґрунтовному правовому аналізу та наведенню беззаперечних доказів, включаючи показання свідків, команда юристів довела, що співвідповідач надав згоду бути пов'язаним арбітражним застереженням через свою активну участь у переддоговірних перемовинах, підписанні та виконанні основного договору. Ця доктрина, відома як «мовчазна згода» або «implied consent», стала вирішальною для успішного врегулювання спору.

Завдяки ефективній роботі юристів Василь Кісіль і Партнери, співвідповідачі повністю погасили заборгованість перед клієнтом, забезпечивши справедливий та сприятливий для клієнта результат.

Над проєктом працювала команда арбітражної практики Василь Кісіль і Партнери: партнер і керівник арбітражної практики Олег Альошин, старший юрист Всеволод Мазуренко та юристки Юлія Адамович і Таїса Поетова.