Комплаєнс та розслідування

Налагоджуємо кращі практики етичного ведення бізнесу
Допомагаємо імплементувати в Україні кращі compliance практики на базі іноземного та українського досвіду. Консультуємо з питань локального антикорупційного законодавства.

Допомагаємо оцінити ризики для зважених рішень
Виявляємо compliance ризики та убезпечуємо клієнтів від них, готуємо звіти з оцінки ризиків та бізнес-зв’язків за джерелами з понад 100 юрисдикцій.

Супроводжуємо розслідування інцидентів
Проводимо конфіденційні розслідування внутрішніх інцидентів. Знаходимо системні проблеми і пропонуємо ефективні рішення. Координуємо надання правової допомоги та асистуємо в екстратериторіальних розслідуваннях іноземних органів.
 

«Василь Кісіль і Партнери має надзвичайну, надійну репутацію. Фірма працює за високими стандартами»

Chambers Europe 2024

Обрані проєкти

Міжнародна компанія у сфері оптової торгівлі

Публікації

03/03/2023

Проти білорусі застосовують значно менше санкцій, ніж проти росії, хоча з самого початку повномасштабного вторгнення до України білорусь є пособницею країни-агресора. Відсутність санкцій у багатьох важливих економічних сферах робить білорусь зручним майданчиком для росії, який допомагає обходити західні санкції.

Роман Ємець, Олександр Бородкін

30/09/2022

Міжнародні санкції впливають на широке коло осіб від конкретних компаній та їхніх бенефіціарів до цілих секторів економіки певних країн. Аби правильно вибудувати роботу із контрагентами і не наражатись на небезпеку, необхідно розуміти існуючі санкційні механізми та можливі інструменти захисту від недоброчесних контрагентів. Наприклад, здійснення транзакцій у доларах США або наявність судових справ нерезидента на території США є одними з ознак зв’язку з США. Наявність такого зв’язку з США уможливлює застосування санкцій з боку OFAC до юрособи, зареєстрованої навіть в Україні.

Роман Ємець, Олександр Бородкін

16/09/2022

Міжнародні санкції впливають на широке коло осіб від конкретних компаній та їхніх бенефіціарів до цілих секторів економіки певних країн. Санкційний комплаєнс набув особливого пріоритету після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, оскільки міжнародна спільнота ввела безпрецедентні санкції проти великої кількості осіб, пов'язаних з державою-агресором.

Роман Ємець, Олександр Бородкін

23/05/2022

Q&A provides an overview of Competition Compliance in Ukraine

Анна Сісецька, Євгеній Сенченко