проєкт

Справа про банкрутство компанії скандального забудовника

Юристи «Василь Кісіль і Партнери» успішно представили інтереси АТ «Піреус Банк МКБ» (український банк з іноземним капіталом) у суді у справі про банкрутство компанії «Укоінвестбуд», що входить до групи компаній скандального забудовника А.Войцеховського.

Справу було розпочато за заявою банку. Після публікації оголошення щодо порушення справи про банкрутство, до суду з кредиторськими вимогами на суму 800 млн. грн. звернулася компанія, яка обґрунтовувала свої вимоги договорами відступлення, поруки і позики. Компанія заявила, що її вимоги до боржника ґрунтуються на договорі відступлення, згідно з яким їй відступлено право вимоги до боржника, який поручився за позичальника за договором позики.

Юристи «Василь Кісіль і Партнери» довели в суді недійсність укладеного боржником договору поруки на 800 млн. грн. та захистили інтереси банку як основного кредитора у справі про банкрутство боржника. Суд задовольнив заяву банку та визнав недійсним укладений боржником договір поруки на 800 млн. грн.

АТ «Піреус Банк МКБ» є частиною міжнародної банківської групи Піреус Банк, яка представлена у 8 країнах. Заснований у 1916 році, Піреус Банк є провідним банком Греції.

клієнт:

Піреус Банк

команда

Олександра Бортман

Старша юристка, адвокатка

Міжнародний арбітраж,
Національний судовий процес

Олег Качмар

Партнер, адвокат

Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство,
Агробізнес,
Страхування

Юрій Колос

Радник, адвокат

Національний судовий процес,
Реструктуризація та банкрутство,
Страхування

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено