проєкт

Справа про неплатоспроможність фізичної особи

Юристи Василь Кісіль і Партнери успішно завершили справу про неплатоспроможність фізичної особи-боржника за іпотечним кредитом у іноземній валюті, який був отриманий ще до глобальної фінансової кризи 2008 року. 

Напередодні повномасштабного вторгнення рф юристи Василь Кісіль і Партнери подали до господарського  суду заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи та зуміла успішно довести справу до завершення, представляючи клієнта на кожному з етапів процесу (реструктуризація/погашення боргів). 

За результатами розгляду заяви та подальшого аналізу фінансового становища боржника суд прийняв рішення про звільнення клієнта Василь Кісіль і Партнери від подальшого виконання грошових вимог кредиторів на суму понад 3 мільйони гривень. 

На заключному етапі роботи юристи Василь Кісіль і Партнери забезпечили скасування арештів рухомого/нерухомого майна клієнта та виключення записів про обтяження з відповідних реєстрів. 

клієнт:

Фізична особа