проєкт

Будівництво нової дороги загального користування

14 березня 2018 року українські підприємства Corteva Agriscience, сільськогосподарський підрозділ DowDuPont та Полтавська обласна державна адміністрація повідомили про підписання меморандуму про співпрацю з метою розвитку дорожньої інфраструктури в Диканському районі, де розташований виробничий комплекс компанії.

Відповідно до меморандуму ТОВ «Піонер Насіння Україна» та ТОВ «Стасі Насіння» погодилися надати допомогу місцевій спільноті села Стасі та направити інвестиції в будівництво нової дороги загального користування, яка змінить рух вантажівок до і від насіннєвого заводу без впливу на сільську місцевість.

Інвестор готовий виділити близько 1 мільйона доларів США протягом 2018 року для реалізації проекту. Полтавська обласна державна адміністрація буде відповідати за будівництво нової дороги та її подальше обслуговування.

«Василь Кісіль і Партнери» супроводжують будівництво заводу з виробництва насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® з найперших кроків інвестора щодо відведення земельної ділянки, отримання дозволів і погоджень, укладення договорів щодо будівництва, прийняття окремих черг в експлуатацію тощо. Юристи фірми також супроводжують поточну господарську діяльність українських компаній групи DowDuPont щодо виробництва і продажу насіння та інших питань.

Олександр Бородкін, партнер практики нерухомості і будівництва зазначає: «Питання будівництва окремої дороги до заводу назріло давно. Ще на зорі будівництва заводу існувала домовленість з територіальною громадою с. Стасі щодо цього. Однак у сільської громади не достатньо повноважень, щоб вилучити землю, змінити її цільове призначення, розробити і погодити проект, отримати дозволи, прийняти дорогу в експлуатацію, утримувати і обслуговувати її тощо. Тому питання було підняте на рівень області. Ми допомогли пропрацювати його юридичну сторону в достатніх подробицях, щоб спеціалісти обладміністрації і облгеокадастру повірили в здійсненність проекту і зголосилися сприяти інвестору».

Виробничий комплекс ТОВ «Стасі Насіння» працює з 2013 року. Компанія DuPont Pioneer, попередник DowDuPont, інвестувала у будівництво понад 56 мільйонів доларів США. Завод виробляє високоякісне насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer® для українських сільгоспвиробників. На підприємстві працюють біля 60 штатних співробітників та більше 200 підрядних та сезонних працівників. Воно має статус великого платника податків у регіоні. Компанія активно підтримує місцеву громаду програмами корпоративної соціальної відповідальності та вже інвестувала понад 2 мільйонів гривень у розвиток села, спрямовуючи кошти на поліпшення медицини, освіти та соціального життя мешканців с.Стасі.

клієнт:

Corteva Agriscience, сільськогосподарський підрозділ DowDuPont

команда

Олександр Бородкін

Партнер, адвокат

Нерухомість та будівництво,
Оподаткування,
Торгівля та комерційна діяльність,
Агробізнес,
Відновлювальна енергетика,
Транспорт та інфраструктура

Роман Рябенко

Старший юрист, адвокат

Державно-приватне партнерство та закупівлі,
Нерухомість та будівництво,
Транспорт та інфраструктура

На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено