Василь Кісіль і Партнери отримують визнання рейтингу Chambers Europe 2024

14/03/2024

Chambers Europe 2024 рекомендує такі сфери права Василь Кісіль і Партнери: вирішення спорів, праця та зайнятість, корпоративне право / злиття і поглинання. 

Практика праці та зайнятості посідає топові місця рейтингу вже 15 років поспіль: "Василь Кісіль і Партнери мають досвідчену і відому команду у сфері праці та зайнятості. Фірма консультує з різноманітних аспектів трудового права під час корпоративних реструктуризацій, включаючи масові звільнення. Команда також має значний досвід у підготовці трудових договорів, у питаннях виплат та супроводі судових процесів для міжнародних клієнтів". Видання відзначає професійний досвід партнерок Оксани Войнаровської та Валерії Безпалої

9 років поспіль високі рекомендації отримує практика вирішення спорів: "Команда Василь Кісіль і Партнери має помітну судову практику як в національних, так і в міжнародних процесах. Юристи фірми супроводжують справи з різних сфер, включаючи стягнення заборгованості, оподаткування, нерухомість та будівництво тощо". Дослідники відзначають авторитет Андрія Стельмащука, керуючого партнера ЮФ Василь Кісіль і Партнери та Олега Альошина, керівника практики міжнародного арбітражу.

Протягом 14 років видання рекомендує практику корпоративного права / злиттів та поглинань за значний досвід у сфері корпоративного врядування та корпоративних реструктуризацій: "Фірма консультує з питань корпоративних реструктуризацій та корпоративного врядування, супроводжує транзакції, а також допомагає із підготовкою акціонерних угод, проведенням процедур сквіз-ауту та due diligence як для українських, так і для міжнародних клієнтів". Керівник практики партнер Володимир Ігонін отримав індивідуальне визнання рейтингу.

Через воєнний стан в Україні, рейтинг відійшов від традиційного розподілу рекомендацій за місцями (1-4 місця), опублікувавши натомість єдиний перелік рекомендованих фірм (Spotlight).

Chambers Europe  – один із найбільш відомих та авторитетних довідників в галузі юриспруденції, який щорічно проводить аналіз ринків у 52 європейських країнах.