Василь Кісіль і Партнери отримали визнання рейтингу Chambers Global 2024

15/02/2024

Chambers Global, один із найбільш авторитетних юридичних рейтингів у світі, у виданні 2024 року високо оцінює  ЮФ Василь Кісіль і Партнери у сферах вирішення спорів та корпоративного права/злиттів і поглинань.

Практика вирішення спорів отримала високу оцінку видання: «Василь Кісіль і Партнери мають потужну практику вирішення спорів та надзвичайний досвід як у національному, так і в міжнародному судовому процесі. Юристи фірми консультують з широкого кола питань, включаючи  стягнення заборгованості, податкове право, нерухомість та будівництво».

Андрій Стельмащук, керуючий партнер фірми, входить до переліку рекомендованих професіоналів: «Андрій Стельмащук має досвід представництва інтересів високопоставлених осіб у низці національних спорів, у тому числі податкових».

Chambers Global відзначає авторитет та експертизу партнера Олега Альошина у сфері міжнародного арбітражу. Пан Альошин, зазначає видання, «представляє клієнтів із найрізноманітніших індустрій, включаючи будівництво, нерухомість та енергетику».

Високі рекомендації за результатами дослідження отримала практика корпоративного права/злиттів і поглинань: «Василь Кісіль і Партнери – фірма з багаторічним досвідом у сфері корпоративного права, регулярно консультує клієнтів з питань корпоративної реструктуризації та корпоративного врядування».

Рейтингом відзначений партнер та керівник практики Володимир Ігонін, який «консультує клієнтів з питань корпоративного врядування, а також супроводжує складні національні та міжнародні трансакції».

Chambers Global – один із найбільш відомих довідників в галузі юриспруденції, який щорічно проводить аналіз ринків і визначає найавторитетніших професіоналів та топові юридичні фірми у понад 200 юрисдикціях.