Василь Кісіль і Партнери допомогли міжнародному фонду створити дитячий будинок сімейного типу в Львівській громаді

13/06/2024

Василь Кісіль і Партнери виступили юридичним радником міжнародного фонду New Horizons for Children щодо створення дитячого будинку сімейного типу в Львівській громаді.

New Horizons for Children (NHFC) є американською неприбутковою організацією, яка з 2005 року допомагає дітям-сиротам в Східній Європі, Африці та Центральній Америці. Фонд прагне, щоб кожна дитина-сирота знайшла сімʼю та отримувала турботу і підтримку в складних життєвих обставинах. З початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року волонтери NHFC в Україні долучились до евакуації дітей-сиріт із зон ведення активних бойових дій.

Команда Василь Кісіль і Партнери допомогла NHFC заснувати благодійний фонд в Україні та розробила договірну базу для його роботи. Після цього Василь Кісіль і Партнери забезпечили повний юридичний супровід першого масштабного проєкту Фонду в Україні під назвою "Будинок Надії". Проєкт включав у себе придбання будинку і земельної ділянки у Львівській громаді, їхню передачу в безоплатне користування прийомним батькам, ведення переговорів з представниками місцевої влади та офіційне створення дитячого будинку сімейного типу на базі будинку. 

За результатами проєкту українська сімʼя з прийомних батьків та 7 дітей отримала новий дім. Це перший дитячий будинок сімейного типу, який відкрився у Львівській громаді після 24 лютого 2022 року. Проєкт був реалізований в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між NHFC і Львівською ОВА та став прикладом успішного співробітництва місцевої влади і міжнародної організації. NHFC не планує зупинятись на досягнутому та має наміри розширювати свою діяльність в Україні.

Доктор Шеррі Лінн МакКлюрг, директорка NHFC Ukraine: "Команда Василь Кісіль і Партнери була невідʼємною частиною нашого проєкту. Їхня сумлінність та увага до деталей допомогли нам впоратись з викликами, що постають під час роботи в іноземній країні в рамках втіленні нашої місії щодо допомоги дітям. Хочу відзначити їхній професіоналізм, досвід та небайдужість, що відіграли надзвичайно велику роль в успішному запуску нашого першого Будинку Надії".

Над проєктом працювала команда Василь Кісіль і Партнери у складі радника Анатолія Пашинського, юриста Марка Головача, молодших юристів Максима Васильєва і Анни Одинокової.